Autorist

Kes olen mina, Gerttu Alteberg?

Mind iseloomustavad suurepäraselt järgmised sõnad: ambitsioonikas, julge, hakkaja ja kiire õppija. Kusjuures olen mugavustsoonist välja roninud ning iga päev tegelen teadliku mõtlemise ja enesearendamisega. Oma maailmapildilt olen avatud ja võrdse ühiskonna poolt, kus ei esine diskrimineerimist usu, soo, nahavärvi, seksuaalsuse või mõne muu tunnuse tõttu. Kui minna ühiskonnast kaugemale, siis pooldan jätkusuutlikku ja maailma säästvat eluviisi. 

Resideerun Tallinnas ning naudin oma 20. eluaastaid. Põhikohaga töötan avalike suhete nõunikuna Pirita Linnaosa Valitsuses, kuid lisaks tegelen veel paari projektiga. Ülikoolis on mul omandatud BA kraad psühholoogias, kuid magistrikraadi omandan Tartu Ülikoolis kommunikatsioonijuhtimise erialal. 

Kooli, lugemise, analüüsimise ja koolituste vahendusel olen õppinud juhtimist, personalitööga seotud teemasid, vabatahtlikega töötamist, ajaplaneerimist, turundamist jne (minu CV ). Usun, et pole olemas liiga palju teadmisi ja kogemusi. Lisaks oma akadeemilistele (ja natukene vähem akadeemilistele) teadmistele olen palju oskusi omandanud iseseisvalt kirju tööely kaudu. Olen töötanud nii ajalehetüdrukuna, klienditeenindajana, vabatahtlike koordinaatorina kui ka projektijuhina.

Hoolimata mitmetest tagasilöökidest liigun edasi ja õpin oma vigadest. Tean, et mul on veel palju õppida ja areneda ning loodan seda arengut kajastada ka oma blogis.

Kui soovid minuga ühendust võtta, siis saad seda teha, kirjutades info (at) gerttu.com.

One Reply to “Autorist”

Arutelu